Zagraniczne boxy kosmetyczne naturalne

Zagraniczne boxy kosmetyczne naturalne

Zagraniczne boxy kosmetyczne, które zobaczycie w dzisiejszym poście mają nad polskimi tą przewagę, że tworzą je sklepy internetowe. Ich twórcy znają swoich odbiorców i ich upodobania, dbają o swoją renomę i nie wciskają do pudełek co tam popadnie, byleby dobić do deklarowanej uprzednio wartości.

Co więcej wybrane tu sklepy z natury posiadają rozbudowany, niezwykle ciekawy i świetnej jakości asortyment. To takie miejsca, w których rzeczywiście mogłabym skusić się na pudełko w ciemno.

Jednak w przeciwieństwie do naszych polskich pudełek zagraniczne boxy kosmetyczne nie zawsze są niespodzianką.

Naturisimo – Discovery Box

Discovery Box od Naturisimo to zdaje się jedno z najpopularniejszych pudełek zagranicznych z kosmetykami naturalnymi. Zamawiając box wiemy dokładnie co znajduje się w jego wnętrzu, ale szansa, że wszystkie produkty będą nam znane i tak jest znikoma.

Discovery Box to pudełka niejako tematyczne. Najświeższe – Here Comes The Sun (pierwszy obrazek) obejmuje produkty typowo wakacyjne. Jednak do tej pory do wyboru były również na przykład pudełka wegańskie, Wanderlust (drugi obrazek) lub Self-Love.

Pudełka zawsze kosztują 17,95 funtów, tj w przeliczeniu na złotówki ok. 86zł. Ich zawartość przekracza cenę zakupu co najmniej trzykrotnie.

W Naturisimo znajdziecie tak świetne marki jak 100% Pure, Tata Harper, Antipodes, Leahlani i Pai oraz wiele niszowych kosmetyków o przepięknych składach.

LoveLula – Beauty Box

W przypadku Beauty Boxa Lovelula mamy już możliwość zrobić sobie prawdziwą niespodziankę. Wykupując subskrypcję możemy zawsze po prostu nie patrzeć na zakładkę boxa w sklepie, by nie sugerować się zdjęciem z zawartością 😉 A do tego w opcji są wtedy niższe ceny.

Kompozycje dotychczasowych pudełek Lovelula możecie sprawdzić na osobnej stronie. Ich realna wartość to ok £43 – £71 (200- 340zł).

Lovelula ma w zanadrzu takie marki jak Acure, Ere Perez, Pacifica, Santaverde i PureChimp.

Zagraniczne boxy kosmetyczne z kosmetykami naturalnymi - Petit Vour

Petit Vour – The Beauty Box

The Beauty Box Petit Vour to zestawienie produktów wegańskich zgodnie z całą ideologią sklepu. Istnienie Petit Vour miało początek właśnie w comiesięcznych pudełkach. Sklep online, który obecnie posiada w asortymencie nie tylko kosmetyki, ale i ubrania oraz dodatki, powstał dzięki dużemu zainteresowaniu odbiorców tematyką wegańską.

W sklepie Petit Vour znajdziecie niedostępne w Polsce (a tak popularne na instagramie) marki jak Josh Rosebrook, May Lindstorm, Leahlani i Odacité.

Zagraniczne boxy kosmetyczne naturalne z dostawą do Polski

Zagraniczne boxy kosmetyczne

Już przy okazji wpisu o pudełkach żywieniowych wspominałam, że nasze polskie boxy kosmetyczne niestety nie za bardzo do mnie przemawiają. Zupełnie nie satysfakcjonowałyby mnie produkty, które mogę spotkać w drogerii pod blokiem. Tym bardziej, że zwykle kosztują kilka złotych.

Owszem, czasem zdarzy się jakiś fajny produkt jakiejś bardziej sensownej marki, o realnie przyzwoitej wartości. Jednak wciąż – jeden produkt na całe pudełko wypada jak marne pocieszenie dla straconych pieniędzy.

Więc jeśli już miałabym wybierać zdecydowanie postawiłabym na którąś z powyższych opcji. Wydaje mi się to całkiem słusznym sposobem na poznanie zupełnie nowych marek, często niedostępnych w Polsce. A także sposobem na prezent od siebie dla siebie 😉

Co Wy sądzicie?

Share